Ważny komunikat

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że od dnia 11.02.2018 r. SOFT PRO 2 nie współpracuje już z firmą ARMAGET Piotr Kirzanowski. Zapłata zaległości na rzecz firmy ARMAGET po dniu 3 kwietnia 2018 r. traktowana będzie, jako spłata zadłużenia do rąk osoby nieuprawnionej. Zaległości abonamentowe, bądź inne zaległości w należnych opłatach na rzecz SOFT PRO 2, prosimy przekazywać na dotychczasowy rachunek bankowy o numerze: 24 1050 0099 6425 0000 0000 1935 (ING Bank Śląski).

W przypadku otrzymania przed datą 11.02.2018 r. wezwania do zapłaty od firmy ARMAGET i jego wykonania, uprzejmie prosimy o dostarczenie do naszego biura potwierdzenia przelewu, bądź przesłania go w formie elektronicznej na adres:

rozliczenia@softpro2.pl.

Jednocześnie za jakiekolwiek zachowania ze strony firmy ARMAGET, które mogli Państwo odebrać, jako zbyt uporczywe, bardzo przepraszamy. Jeżeli mają Państwo zastrzeżenia, co do zachowania przedstawicieli firmy ARMAGET, uprzejmie prosimy
o kontakt z biurem w celu wyjaśnienia sytuacji. Jako nasi klienci jesteście Państwo dla nas najważniejsi w związku z tym postaramy się zadośćuczynić każdej niedogodności, która mogła zostać spowodowana prowadzoną windykacją.

Zespół SOFT PRO 2
Prezes Zarządu Spółki
Bartłomiej Dziewałtowski

Brak możliwości komentowania